04.10.2017

Питання-Відповіді

Де мене знайти?

Я приймаю у м.Львів, вул Навроцького 23.

Добрий вечір! Зламана зовнішня гомілка. Один лікар каже, що пошкоджено синдесмоз, інший – що все в нормі. Рентген (21-й день в гіпсі) за посиланням – ***************** Дякую!

Доброго ранку, Поліна.

По рентген знімку, який Ви надіслали мені, на перший погляд все просто ідеально. Але….Ваш перелом в 5% випадків, може мати зміщення, яке діагностують тільки в певних рентгенологічних проекціях. Для фахової консультації, необхідно оглянути Вас, оглянути первинні знімки і виконати контрольні рентген знімки в 3-ох спеціальних проекціях.

З повагою Юрій Сенюк.
Доброго дня! Вмене закритий перелом основи основної фаланги 4-го пальця лывої ступні із зміщенням під кутом 10 градусів. Ходжу в гіпсовій лангеті 11 днів. Скажіть скільки часу потрібно носити гіпс, і чи можна ставати на п’ятку без костилів. Одні лікарі кажуть 3 тижні носити, інші 1-1,5 місяця.Одні кажуть ставати можна , інші ні. Ігор.

Добрий день. Середній термін зрощення даного перелому складає 4 тижні, але … наявне зміщення(((. Тому, надати заочну консультацію, без огляду Вас, як пацієнта, оцінки рентгенологічних характеристик перелому, та його стабільності буде непрофесійно. Рекомендую звернутися для консультації, попередньо узгодивши час за телефоном 0974777511.

З повагою Юрій Сенюк.

Доброго дня! Мене 10 років турбує біль в правому кульшовому суглобі. Останні три місяці ледь ходжу з палкою. Була на консультації в травматолога, сказав що потрібно ставити ендопротез. Скажіть будь ласка, яка вартість ендопротезування? Марія Михайлівна Р.

Добрий день. На жаль, цієї інформації є замало для того, щоб надати Вам повну відповідь. Для того щоб прийняти рішення щодо лікування, потрібно поставити точний діагноз. Це практично неможливо зробити дистанційно, без огляду пацієнта, визначення об’єму рухів в суглобах, проведення певних діагностичних досліджень. Рекомендую Вам звернутися на консультацію, попередній запис за телефоном 0974777511.

Доброго ранку. Мені 42 роки, останні 8 років мучуся з болями пальців правої руки. В кого тільки не лікувалась – невропатолога, ревматолога, судинного хірурга, робили мануальну терапію… Біль відступає на декілька днів, а потім повертається. По рентгену діагностували остеохондроз шиї. Недавно помітила, що права кисть почала всихатися – обручка злітає з пальця і якщо поставити дві руки на стіл, то вона якась менша від лівої. Допоможіть, не хочу бути інвалідом((( Уляна В.

Добрий день, Уляно. Ваша проблема виглядає доволі серйозно і на мій погляд вимагає першочергово встановлення правильного діагнозу. На жаль тих даних, які Ви вказали на сайті є недостатньо, але попередньо можна запідозрити синдром карпального каналу та синдром каналу Гійона. Така патологія на сьогоднішній день успішно лікується в нашій клініці, як оперативно, так і без операції (залежить від стадії хвороби). Рекомендую звернутися для консультації, попередньо узгодивши час за телефоном 0974777511. З повагою Юрій Сенюк.

Що таке ортопедія ?

Ортопедія традиційно пов’язана з розділом клінічної медицини, що вивчає пошкодження опорно-рухового апарату (кісток, суглобів, м’язів, зв’язок, сухожиль), — з травматологією. Іманентно до складу ортопедії і травматології входить протезування — комплексна медико-технічна дисципліна, яка займається виготовленням і застосуванням протезів і ортезів (корсетів, бандажів, апаратів, спеціального взуття та устілок) для відновлення втрачених форм та функцій опорно-рухової системи.


Не знайшли відповіді на Ваше запитання?
Напишіть мені, і я спробую дати відповідь.